valeto : Благодаря Ви, но как става генерирането и прехвърлянето!
TROX : В TROX РПВ могат да се генерират данни за платежни, които после трябва да прехвърлите в TROX Платежни и от там да ги изпринтирате.
valeto : Здравейте, от скоро ползвам приложенията, бихте ли ми казали има ли възможност за генериране и разпечатване на платежни от Трокс РПВ,Благодаря!
TROX : Не е предвидена такава възможност.
милена : Здравейте, имам 3 портиери на сумарно изчисляване на раб.време-има ли възможност в програмата да отразявам работа по график на смени с нощен труд-не съм го правила досега
TROX : да, пишете ми на скайп или на и-мейла.
mihova_rossa : здравей искам да те попитам за проблем относно програмката РПВ.Забелязах,че когато имам лице,което е в болнични за сметка на работодател не му се начисляват само зов.Ако може да ми пишете ,за да ви изпратя ведомостта и по скайп да коментираме ако може.Благодаря предварителн
alexandra69 : благодаря, ще очакваме!
TROX : Не съм запланувал, но ще помисля и над това.
alexandra69 : Здравейте, искам да Ви уверя че приложенията са много ценни за всички нас. Много са удобни и Ви БЛАГОДАРЯ от сърце! Имам също и питане дали няма скоро да има и присъствени форми?
TROX : Последните версии можете да сваляте от «link» Иначе проблемът може да се е появил при прехвърляне на данни от стара версия. Ако искате пратете ми файла, да го погледна.
valentin_47 : Ползвам версия 06 на ведомостта но в рекапитулацията не ми начислява ДОО на СОЛ, родено след 60-та,както и ДЗПО. От къде да сваля версия 07
TROX : Моля гласувайте в анкетата. Искам да разбера, колко от вас използват приложенията и има ли смисъл да продължа да ги поддържам.
TROX : Няма проблем с безпокоенето. Обикновенно и-мейла го проверявам всеки ден и отговорям веднага, затова ако имате въпроси, можете да ми пишете на него.
dida_dineva : Да,разбрах благодаря.Аз си изтеглих и програмата на НАП и така ще постъпя.Все още съм много назад с програмата,дано не Ви безпокоя често!Чао!
TROX : Приложение Д1Д6 няма общо със ведомостта. То е когато използвате програмата на НАП, чрез него да си изкарате Декл.1 и 6 на екран и на принтер.
TROX : Д1 не може да се изважда от ведомостта. Д6 автоматично я изчислява. И Д1 и Д6 НЕ може да се генерират като файл за НАП чрез ведомостта. Трябва да използвате друг софтуер (техният е безплатен).
dida_dineva : Здравейте!От м.март 2012г за пръв път ползвам Вашата програма и ако може нещо да ми обясните,за което предварително благодаря!Когато трябва да се изготват Д1 и Д2 данните не се ли прехвърлят от ведомостта,аз ли трябва да ги попълвам или само първия месец...моля да ме извините мо
TROX : Вид осигурен в Д1 НЕ съвпада с вид осигурен във ведомостта. Тук номерацията е по друг начин (от 1 до 9).
galka6302 : В Д1 \"вид осигурен\" 8 е за лица с учителски трудов стаж
TROX : bkova - кол. 9, 10, 11. Върху него се дължи осигуровка за ф. Пенсии, за ДЗПО и данък. Здравна осигуровка не се дължи.
bkova : след като запиша вид осигурен 9 възнаграждението в колона34 ли се записва
TROX : bkova - при обезщетение по чл. 222, ал. 1 се въвежда вид осигурен 9.
Само регистрирани потребители имат право да публикуват.