Вход

На линия са

В момента има 5  гости и няма потребители и в сайта

TROX Платежни

За TROX Платежни

webdev-ok-iconTROX Платежни 7 дава възможност за разпечатване на банкови платежни документи на принтер

arrow Платежно нареждане/Вносна бележка за плащане от/към бюджета

arrow Многоредово платежно нареждане за плащане към бюджета

arrow Вносна бележка

arrow Нареждане разписка

arrow Платежно нареждане за директен дебит

arrow Платежно нареждане за кредитен превод

arrow Бюджетно платежно нареждане

arrow Съгласие за директен дебит

arrow Приходен и разходен касов ордер

webdev-ok-iconTROX Платежни 7 позволява въвеждането на много банкови сметки (многофирмена)  

webdev-ok-iconTROX Платежни 7 е напълно безплатен и без ограничения в използването

webdev-ok-iconДанните се пазят в отделна база данни, за по-лесно запазване и обновяване на продукта

webdev-ok-iconПоддръжка на списъци с контрагенти и подотчетни лица (за Вносна бележка и Нареждане разписка)

webdev-ok-iconЗапис на информация за разпечатаните документи и изваждане на справка по зададени критерии

webdev-ok-iconЗапазване на макети за по-лесно бъдещо използване

webdev-ok-iconС възможност за разпечатване на цветни или черно-бели формуляри

webdev-ok-iconС възможност за разпечатване на много платежни нареждания към бюджета наведнъж чрез автоматична промяна на датата на представяне и датите, за които се отнася плащането

webdev-ok-iconПроверка на валидността на Булстат, ЕГН, ЛНЧ и IBAN.


TROX Платежни 7 все още е в разработка. Трябва да се довърши:

 

  • Проверка на валидността на Булстат, ЕГН, ЛНЧ и IBAN
  • Извеждане на справка за разпечатаните банкови документи по зададени критерии

Чат

Последно съобщение: 1 час, 6 минути
  • TROX : Не я гледайте подсказката. Гледайте си колоните.
  • cstoianova : Славе, в последната версия на ведомостта, текстът на колона \"М\" е \" дни в неплатен отпуск\", а посказката е - ако е за сметка на работника, отбележете \"да\" в колона AS. обаче антетката на колона AS е \"регистриран земеделски производител ли е\".
  • TROX : Вие въвеждате първите 2 числа от кода на дейността (КИД2008). А процентът ще си излезе автоматично. Ако искате пратете ми файла на пощата, за да прегледам дали няма някакъв проблем.
  • helan_iv : мисля че проблемът е във процента трудова злополука. Къде се въвежда в основните данни?
  • helan_iv : съжалявам, но нямам възможност да пиша на скайп. Ако може тук да пишем
  • TROX : Формулярът се отваря и започвате да го попълвате, като натискате върху съответните полета. Ще се отварят форми, в които трябва да изберете/въведете необходимите данни.
  • TROX : Да, сваляте си Ексел файла и Базата данни. След това стартирате Ексел файла и избирате от бутоните документът, който искате да съставите. Ще се отвори меню, в което посочвате, че искате да съставите Ново.
  • siyka_k : Има ли вариант TROX Платежни да се използва самостоятелно/без РПВ/ и как?
  • TROX : helan_iv - щом дава грешка, трябва да погледнем къде и кога точно излиза, пишете ми на скайп
  • TROX : dilema - понякога се получават проблеми при пехвйрляне на данните от стара версия. може и при вас да е станало нещо такова. проверете като свалите отново ведомостта.
  • helan_iv : аз също имам проблем с Рекапитулацията: фТЗПБ няма сума и ми дава грещка Run-time error \'13\' Type mismatch Kakwo da naprawq za da se oprawi tazi gre[ka?
  • dilema : Здравейте в РПВ за 2012 срещам проблеми ,рекапитулацията не е коректна, не чете базата от РПВ на ДОО и здравни, не може да се разпечата фиш, и справката по видове плащания не показва нищо.На какво се дължи това?
  • helan_iv : Благодаря, справих се :) Приятна вечер!
  • TROX : «link» вижте на този линк, дясната картинка показва къде е менюто в Ексел 2007 и 2010
  • helan_iv : Здравейте! Може би аз не виждам, но ... искам да заредя данните от 2011 в новата 2012, но не виждам \"Прехвърляне на данни от стара версия\". Къде трябва да търся в менюто? Ползвам Ексел 2007
  • TROX : Не мога да оправя проблемите на Д1Д6 под windows 7 64-bit. Дори да ги оправя, не намира файла на НАП. Явно го крият много добре.
  • Plastik_Prog : Момжем ли да очакваме извеждането на справки да декл.1 за 2012 под windows 7 64-bit, скоро?1
  • TROX : Там на бутона Платежно нареждане към бюджета ще излезе форма, в която има бутон Данни от РПВ. Натискате, посочвате файла и данните ще се пръхвърлят. Ако има нещо пишете ми на скайп.
  • TROX : След като сте съставили ведомостта, трябва да генерирате данните за Платежни, като просто отидете на последния шийт Платежни. След това излизате като ЗАПИСВАТЕ файла (за да се запазят данните) и отваряте Платежни 7.
  • tschobanova : Здравейте, сега се запознавам с Вашите програми. Ведомостта почти я разгадах, но данните от нея не успях да ги заредя в платежните. Ползвам Win7. Моля да ми пишеете и с каква сума мога да помогна за Вашия труд. С уважение Галина
  • TROX : Реално има такава колона, това е кол. ВТ в Ексел. Скрита е на първото плюсче в Системната страница, която се намира след ведомостта. Иначе, ще помисля как да я вмъкна във самата ведомост.
  • didi79 : Здравейте, първо искам да ви поздравя за прекрасната програма, а сега на въпроса-от тази година имаме разлика между МОД и основна заплата, дали е възможно да вмъкнете колона осигурителен доход в който да се вижда колко е той аз виждам че го смята както трябва, но от РУСО иска
  • lateva_61 : УТОЧНЕНИЕ- ТРОКС- РПВ Е ЧУДЕСНА! ДЕРЗАЙТЕ!
  • lateva_61 : ПРОГРАМАТА Е СУПЕР!!! ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ!!!
  • venera_elenk : здр много е хубавав вашия сайт много ми погна, но искам да попитам на разходния ордер нада се брй на на кои се пи6е името моето или на на фирмата която ми е издала фактурата

Само регистрирани потребители имат право да публикуват.

Анкета

Кое приложение използвате най-често?

РПВ - 59.3%
Платежни - 31.5%
Фактури - 0.9%
Д1Д6 - 4.6%
PDF формулярите - 3.7%

Общо гласове: 327
Гласуването за тази анкета е приключило на: 17 Фев 2012 - 08:32